Komandor to gwarancja doskonałego zagospodarowania wnętrza

Akcesoria

Funkcjonalne i praktyczne akcesoria do szaf i mebli:

Komandor to gwarancja doskonałego zagospodarowania wnętrza. Nasze meble na wymiar posiadają niezbędne elementy, akcesoria i organizery, które umożliwiają przechowywanie wszystkich rzeczy w harmonijnym porządku.

Półki do szafy

Półki to nieodłączny element każdej szafy. W zależności od preferencji, posiadamy półki długie, krótkie, głębokie lub płytkie. 

Szuflady

Szuflady wykonane są z płyty meblowej. Ich szerokość, wysokość, głębokość, uchwyty oraz prowadnice możemy konfigurować wedle swoich potrzeb, w zależności od tego, czego oczekujemy od danej szuflady i co miałoby być w niej przechowywane. 

Szuflady wielofunkcyjne

W ofercie akcesoriów do szaf Komandor, oprócz powszechnych rozwiązań istnieją również szuflady wielofunkcyjne, które pozwalają na korzystniejsze porządkowanie znajdujących się w nich rzeczy. 

Szuflada sejf

W ofercie Komandor znajduje się szuflada sejf, która jest dostępna w wymiarach 564x400x150 mm. Szuflada wykonana w całości ze stali oraz wyposażona w zamek elektroniczny otwierany za pomocą 4-cyfrowego kodu, który wprowadza się za pomocą panelu dotykowego. 

Flokowane organizery do szuflad

Do przechowywania i ochrony rzeczy łagodnych, delikatnych i wartościowych stworzyliśmy korzystne rozwiązanie jakim są praktyczne wkłady do szuflad z pianką Eva oraz z flockowym wykończeniem imitującym atlas. 

Drążki

Drążki to powszechne i niezbędne akcesoria do szaf przesuwnych oraz uchylnych. Oferujemy Państwu drążki w formie metalowych rurek, które są przymocowane do boków szafy bądź wewnętrznych ścianek. Drążki służą do przechowywania ubrań wiszących. 

Drążek poprzeczny

Wieszak poprzeczny to idealne rozwiązanie do szaf o głębokości poniżej 50 cm, kiedy nie jest możliwe przymocowanie standardowego drążka. 

Pantograf

Czym jest pantograf? Jest to drążek posiadający wmontowany chwytak, dzięki któremu mamy możliwość ściągania wieszaków z ubraniami umiejscowionych w górnych segmentach szafy. 

Wieszak na torebki

Każda kobieta musi mieć osobne miejsce na torebki. Dlatego proponujemy przeznaczyć dla nich odrębne półki w szafie bądź wykorzystać wieszaki – stacjonarny lub mobilny, które świetnie sprawdzą się jako wieszaki na kobiece torebki. 

Wieszak na krawaty i paski

Krawaty, paski męskie, apaszki oraz chusty warto przechowywać na dedykowanych do tego wieszakach. W naszej ofercie znajdują się specjalne akcesoria do szaf, które będą ułatwieniem domowego porządku. Montuje się je do wnętrza bocznych ścianek. 

Wieszak na spodnie

Spodnie warto przechowywać na specjalnych, wysuwnych wieszakach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, spodnie na odpowiednio rozstawionych drążkach nie gniotą się. 

Kosze wysuwne

Kosze wysuwne to popularne akcesoria do szafy przesuwnej. Wykorzystuje się je do przechowywania ręczników, pościeli bądź kocy. 

Kosze na bieliznę

Oferujemy kosze wyposażone w głębokie worki z płótna, w których możemy trzymać brudne ubrania bądź odzież do prasowania. 

Stojak na buty (prawidła)

Oferujemy ciekawe rozwiązanie, jakim jest wysuwna półka na buty z prawidłami. Można w niej umieścić maksymalnie 6 par butów z łatwym dostępem do każdej pary. Jest to praktyczna inicjatywa do szafy, jak i garderoby. 

Półka na buty

W ofercie naszego sklepu posiadamy półki na buty, które sprawdzą się idealnie jako półki w garderobie, ponieważ garderoba jest miejscem do przechowywania czystego obuwia, przyszykowanego na kolejny sezon. 

Lustro obrotowe

Lustro obrotowo-wysuwne to ciekawa inicjatywa dla osób, które nie chcą lustra na froncie szafy, ale chcą mieć je schowane w swojej garderobie. 

Uchwyt na rurę od odkurzacza i żelazko

W garderobach i szafach musi znaleźć się również miejsce na przechowywanie takich przedmiotów, jak żelazko czy odkurzacz.