GARDEROBY

 Przestronna garderoba

Zaaranżowana w formie oddzielnego pomieszczenia garderoba to marzenie wielu osób, nie tylko tych interesujących się modą. Takie rozwiązanie, znane do tej pory głównie z filmów, jest dziś na wyciągnięcie ręki. Komfort i wygoda użytkowania to największe atuty garderoby.

Garderobę można zaadaptować w pomieszczeniach różnych typów i gabarytów. Idealnie w tej roli sprawdzą się garderoby z naszej oferty, które projektujemy na indywidualne zamówienie klienta. Specjalność naszej firmy – zabudowa na wymiar – sprawia, że Państwa dom już wkrótce może stać się domem marzeń. Dzięki szerokiej ofercie wybierzesz materiały i formy idealne do Twojego wnętrza.

Jakie są możliwości i co oferuje garderoba?

Garderoby Komandor zapewniają komfort użytkowania dzięki wbudowanym drążkom, szufladom itp. Wszystkie akcesoria, które można dobrać dają nieskazitelne piękno i funkcjonalność.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Garderoby Komandor to strzał w dziesiątkę.

Poniżej przestawiamy przykładowe rozplanowanie garderoby, polecamy również zapoznanie się z dostępnymi akcesoriami które nadają naszym meblom funkcjonalności.

W Garderobach wyróżniamy 2 systemy:

– system kolumnowy,

– system rurowy,

Proponujemy również możliwość montażu szklanych ścianek działowych. Polecamy również aranżacje otwartej garderoby w sypialni.

Ile kosztuje garderoba Komandor?

Każdy mebel Komandor to projekt przygotowany pod indywidualne potrzeby klienta.

Sprawia to, że cena każdego mebla jest różna, w zależności od wielu zmiennych, takich jak np. rodzaj wypełnienia, zastosowany system, dodatkowe akcesoria.

Skontaktuj się z nami już dziś i stwórz idealną dla siebie garderobę!

Na cenę mebli mają wpływ:

– gabaryty zabudowy,

– materiał wypełnienia drzwi szafy (lustro, szkło kolorowe, płyta, szkło),

– wybrany system i materiał, z którego został on wykonany (aluminium, stal),

– użyte w drzwiach wypełnienia (płyta, lustro, szkło kolorowe lub dekoracyjne, szkło dekoracyjne, okleiny naturalne, Proform),

– potencjalne trudności w montażu.