BIBLIOTECZKI

Niebanalne biblioteczki

Czytanie rozwija, sprawia, że człowiek jest mądrzejszy, pobudza wyobraźnię, ale także określa charakter człowieka. Jak dobrze, że wśród nas wciąż nie brakuje chodzących przykładów na to, że czytam więc jestem.

Przekonaj się o możliwościach, które biblioteczki Komandor mają do zaoferowania nie tylko molom książkowym.

Wielu z nas lubi otaczać się książkami. Ich kolekcja nadaje pomieszczeniu wyjątkowego szyku będąc oryginalną dekoracją i wizytówką domu. Ale czym byłby nawet najbardziej imponujący zbiór bez odpowiedniej biblioteczki? Wybierając biblioteczkę Komandor robioną z najlepszej jakości materiałów, wybieramy wygodę i niezwykły wygląd.

W naszej ofercie znajdują się półki na książki w wersjach otwartych i zamkniętych (z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi standardowo) wykonane z płyty lub forniru. Oferujemy biblioteczki robione na indywidualne zamówienie klienta. Każda biblioteczka z naszej oferty jest solidnie wykonana i dopracowana w każdym detalu.

Polecamy również zapoznanie się z możliwościami przeszkleń jakie daje nam marka Colorimo, która nadaje naszym meblom charakteru już od wielu lat! W 2019 roku do asortymentu przeszkleń doszły nowe kolory które wpasowują się w najnowsze trendy!