STOLIKI

Stoliki i szafki nocne

W doskonale zaaranżowanym wnętrzu liczy się każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół. Pamiętając, że każdy detal jest ważny, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się meble, które swoją doskonałością odmienią każde wnętrze. Jednymi z nich są stoliki i szafki nocne – zmysłowe uzupełnienie każdej sypialni.

Stoliki i szafki nocne z naszej oferty to nieodłączny element każdej sypialni. Wykonujemy je na zamówienie naszych klientów, uwzględniając wszystkie ich potrzeby. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych kształtów, ciekawych form oraz różnokolorowych płyt i szkieł, z których nasze meble są stworzone. Uzupełnieniem mebli są uchwyty i nóżki, które sprawią, że nowy mebel idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Stoliki i szafki nocne z naszej oferty są funkcjonalne i estetyczne.

Nowoczesne stoliki kawowe

Istotnym elementem przy rytuale delektowania się kawa jest stolik kawowy – centralny element w pokoju dziennym. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne stoliki kawowe, które zdecydowanie odmienią każde, nawet te najbardziej ponure wnętrze. Proste kształty brył robionych na życzenie klienta idą w parze z elegancją i nowoczesnym designem. Wśród nowoczesnych stolików kawowych znajdują się m.in.: stoliki z tradycyjnie umocowanymi blatami, stoliki z dodatkową półką pod blatem, stoliki w kształcie litery “C” oraz stoliki ze szklanym blatem.

Oferujemy szeroką gamę stolików kawowych w naszym sklepie. Ich różnorodność zadowoli nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad 90 kolorów płyt i dodatków. Dzięki temu skomponowanie idealnego dla siebie stolika kawowego odbędzie się bezproblemowo. Oprócz szerokiego asortymentu, służymy wiedzą i z chęcią pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

W ofercie stolików posiadamy zarówno opcję stolików nocnych oraz kawowych.