KOMODY

Komody Komandor to połączenie wysokiej jakości wykonania z estetyką i niezwykłą funkcjonalnością. Komody Komandor cieszą się dużą popularnością i ludzie chętnie je zamawiają. Nic dziwnego, gdyż są to zjawiskowe meble, które uzupełnią każde pomieszczenie i ożywią je. Komoda to strzał w dziesiątkę przy aranżowaniu różnych pomieszczeń.
Wśród mebli, które wykonujemy na wymiar, ważną pozycję zajmują komody. Stanowią one idealnie uzupełnienie pokoju dziennego, przedpokoju lub sypialni. Oferujemy komody na wymiar wykonane z płyt o grubości 28 mm, które są dostępne w ponad 90 kolorach. Wygląd komody zależy również od wybranych uchwytów, nóżek bądź prowadnic szuflad.
Komody Komandor robione są na indywidualne potrzeby klienta. To Państwo decydują, jakie cechy będzie posiadać komoda. Można wybierać idealne dla siebie rozwiązania: komody z szufladami, komody z otwieranymi czy przesuwanymi drzwiczkami. Komody z naszej oferty pozwolą na przechowywanie przedmiotów w jednym miejscu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać Państwu komodę dostosowaną do Państwa potrzeb.
Co możemy zyskać?
Wykorzystując możliwości, jakie Wam dajemy, możecie dopasować komodę do każdej stylistyki wnętrz. Nasi klienci wybierają zazwyczaj komodę do przedpokoju. Większość mebli tego typu, które możemy spotkać w sklepach meblowych, mogą nie dopasować się do naszego wnętrza. Natomiast komody z naszej oferty dopasujesz idealnie do swoich preferencji.
Meble znajdujące się w sklepach meblowych coraz częściej mają określoną gamę kolorystyczną. U nas tak nie ma! Każdy mebel dopasujesz do kolorystyki swojego pomieszczenia.
Wiele osób marzy o półce na buty, która znajduje się w komodzie. Nasze akcesoria dają takie możliwości.
Komody możemy wyposażyć w:
stojak na buty (prawidła),
– wysuwane półki na buty (które ustawione są pod kątem),
– różnego rodzaju kosze wysuwne na bieliznę lub ręczniki.
– szuflady z sejfem.