Najlepszy dealer roku 2013-2021

KOMANDOR - Tychy / Bielsko-Biała

Ekspozycja - Tychy

Ekspozycja - Bielsko Biała

O nas…

Od ponad 30 lat współtworzymy markę KOMANDOR jako wieloletni partner i autoryzowany dealer we współpracy osiągamy najlepsze wyniki co potwierdzają nasze nagrody Najlepszego dealera roku od wielu lat. Nasza firma z roku na rok rozwija swoje możliwości, staramy się wykonywać jak największą liczbę usług by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Wiele z nich udaje nam się świetnie spełniać, zapewniając między innymi transport oraz montaż naszych mebli. Jako że tworzymy meble na wymiar zapewniamy też bezpłatny projekt – nasi doświadczeni i przeszkoleni projektanci naprawdę doradzają po mistrzowsku!

Dodatkowym atutem naszej współpracy z klientami jest to że od razu po wykonaniu projektu jesteśmy w stanie wycenić mebel który stworzymy, więc od razu ustalamy konkrety.

Z każdym klientem podpisujemy rzetelną umowę na wykonanie zlecenia, tak aby wszystko było jasne i przejrzyste.

“Wyjątkowe meble tworzą wyjątkowi ludzie”.

Co możemy...

Przede wszystkim zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar, tak więc każdy najmniejszy zakamarek możemy zabudować. Indywidualne podejście do Twoich potrzeb jest dla nas priorytetem, dlatego wysłuchamy Cię i zaprojektujemy mebel tak jak sobie życzysz. Specjalizujemy się między innymi w konstruowaniu szaf, garderób, mebli biurowych, kuchennych i łazienkowych. Dysponujemy szeroką paletą materiałów – wiele wzorów oraz faktur w najnowszych trendach.

Tym co nas wyróżnia to ponad 25 lat doświadczenia, pasja, zamiłowanie do tworzenia nietuzinkowych projektów oraz doświadczony zespół projektantów i stolarzy.

Meble, meble, meble...

Jak by tego było mało znajdziesz u nas również meble biurowe, krzesła, fotele, lampy i wiele innych dodatków z działu wyposażenia wnętrz. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni mebel który uzupełni Twoje cztery kąty o wyjątkowe emocje które będzie wzbudzał na co dzień. Aranżujemy także pomieszczenia takie jak sale konferencyjne, firmowe biura, gabinety, poczekalnie, kawiarnie i wiele innych!

Gdzie jesteśmy?

 Prowadzimy 2 salony Komandora; Pierwszy w Bielsku-Białej przy ul.Szarotki 19, oraz drugi w Tychach przy ul.Barona 30 “Balbina Centrum”. Zapraszamy Cię do nas, gdzie obejrzeć można dodatkową powierzchnię ekspozycyjną, porozmawiać o aranżacjach pomieszczeń, zaprojektować swój wymarzony mebel, zainspirować się masą nowych pomysłów i wypić dobrą kawę !