PRZEDPOKÓJ

Dobrze urządzony przedpokój

Przedpokój pełni rolę łącznika z pozostałymi pomieszczeniami w domu. Jest to ważny element w każdym domu, ponieważ umożliwia on nam przechowywanie ubrań oraz butów w jednym miejscu. 

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szafy z drzwiami przesuwnymi, które idealnie wkomponują się w wąskie metraże, którymi często cechują się hole. Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić przestrzeń, którą będą mogli Państwo przeznaczyć na przechowywanie dodatkowych ubrań, obuwia i innych przedmiotów.

Substytutem dla drzwi przesuwnych są drzwi łamane i łamano-przesuwne dostępne w ofercie marki Komandor. Te niezawodne rozwiązania dają dostęp do zasobów szafy z zachowaniem estetyki miejsca, w którym zostały zainstalowane.

Większe pomieszczenia oferują opcję zamontowania szafy o dużych wymiarach i dowolnie wybranym układzie, np. takim, który można podzielić na dwie części: garderobianą i gospodarczą. Ale wyposażenie przedpokoju to przecież nie tylko szafy. Świetnie w uzupełnieniu jego asortymentu sprawdzą się komody i moduły kolumnowe, które również znajdą Państwo w ofercie mebli Komandor.

Szeroki wybór i gama kształtów pozwoli Państwu wybrać idealne meble do przedpokoju.