SALON

Stylowy salon

Salon jest centralnym pomieszczeniem każdego domu. Miejsce spotkań z najbliższymi, odpoczynek po ciężkim dniu – to najczęstsze czynności wykonywane w salonie. Salon powinien być dopracowany w każdym detalu. Meble Komandor idealnie nadadzą się do salonu i nadadzą mu zmysłowego, pełnego blasku charakteru.

Salon powinien być gustownie urządzony. W jego metraż z łatwością można skomponować różnego rodzaju meble. W zależności od indywidualnych upodobań, do salonu można wstawić komody, szafę, szafkę RTV, stolik kawowy, fotele czy witryny. Dzięki szerokiej ofercie mebli Komandor, z łatwością skomponują Państwo efektowny i stylowy zestaw tworząc salon jak z marzeń.

Duży pokój to nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność! Polecamy Państwu komody z naszej oferty, które będą idealnym uzupełnieniem salonu i dodadzą mu pełnej funkcjonalności.

Świetnym pomysłem sprawdzającym się w salonach o dużej powierzchni są podwieszane drzwi przesuwne, które pozwolą na wydzielenie jego części. Takie rozwiązanie sprawi, że salon będzie niezwykle funkcjonalny. Naszym Klientom dajemy możliwość zaprojektowania mebli wedle swoich upodobań i potrzeb.

Alternatywą dla drzwi podwieszanych są drzwi przejściowe z widocznym dolnym torem na podłodze. Tego typu drzwi mogą być takie same z obu stron lub dwustronne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie opowiedzą więcej o oferowanych przez nas meblach i z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania.