DRZWI KOMUNIKACYJNE

Drzwi Komunikacyjne

Drzwi komunikacyjne podwieszane są jednym z ważniejszych elementów w nasze ofercie. Słyną one z funkcjonalności oraz nienagannej stylistyki. Drzwi przesuwne są idealnym sposobem na rozdzielenie pomieszczenia na dwie części. Dzięki nim, każdy pokój może pełnić wiele funkcji, w zależności od potrzeby w danej chwili.

Komandor oferuje drzwi podwieszane, w różnorodnych kolorach i palecie wypełnień. Drzwi te są wykonane w systemie aluminiowych i istnieją dwie wersje: pojedyncza i podwójna. Różnica między nimi jest prosta do wyjaśnienia.

System pojedynczy składa się z jednego wypełnienia z obu stron. Zapewnia to drzwiom niewielką szerokość i lekkość, przez co czyni je bardziej mobilnymi. Materiał z którego wykonane jest skrzydło jest dwustronny (w przeciwieństwie np. do lustra)

System podwójny pozwala na zastosowanie dwóch wypełnień po obu stronach drzwi. Pozwala to na większe możliwości aranżacyjne. W tej wersji drzwi mogą mieć szerokość nawet do 1,5 m. Neutralna barwa profilu anodowanego sprawia, że rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Na skrzydłach można stosować podziały, oraz montować klamki.

System Aero Bis – górna prowadnica montowana może być zarówno do sufitu jak i do ścian, w drzwiach podwieszanych nie uwzględniamy dolnych torów, lecz na życzenie klienta możemy je wykonać.

Drzwi podwieszane dostępne tylko w systemie aluminiowym Aero Bis.