BIURKA

Indywidualne podejście to podstawa

Biurko to mebel kojarzony z nauką i rozwojem. Zwykle znajduje się w biurze, gabinecie, pokoju dziecięcym i pokoju młodzieżowym. Służy nam ono do kształcenia swoich umiejętności oraz rozwijania swoich pasji.

Biurka Komandor wykonujemy na indywidualne zamówienia klienta. Jest to gwarancja biurka wykonanego z najlepszej jakości materiałów. Nasze biurka stworzone są z myślą o osobach ceniących sobie lekkość wykonania i różnorodność wyboru. Oferujemy szeroki wybór dodatków w postaci uchwytów, szuflad, półek pod klawiaturę itp.

Różnorodność kolorów, rozmiarów i dodatków sprawią, że każdy stworzy biurko swoich marzeń. Biurka Komandor to funkcjonalne, praktyczne i zjawiskowe meble, które muszą znaleźć się w Twoim wnętrzu.

Podążając za trendami

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się dorównać konkurencji i proponujemy wiele rozwiązań takich jak np. montaż akcesoriów medialnych między innymi portów USB oraz innych urozmaiceń. Niestety, Komandor nie posiada swoich własnych rozwiązań i dodatki zamawiamy osobno, lecz nasi wykwalifikowani montażyści radzą sobie doskonale.