Drzwi Podwieszane

Drzwi Komunikacyjne

Drzwi komunikacyjne podwieszane są jednym najważniejszych opcji w ofercie marki Komandor. Słynące z oryginalnego designu i funkcjonalności drzwi przesuwane są idealnym sposobem na rozdzielenie pomieszczenia na dwie części. Dzięki nim, każdy pokój może pełnić jednocześnie wiele funkcji. 

Komandor oferuje Państwu drzwi podwieszane w wielu kolorach i różnorodnej palecie wypełnień. Są one wykonane w systemie aluminiowym i w dwóch wersjach do wyboru: pojedynczej i podwójnej. Różnica między nimi jest bardzo prosta,

System pojedynczy składa się z jednego wypełnienia z obu stron. Zapewnia to drzwiom niewielką szerokość i lekkość, przez co czyni je bardziej mobilnymi. Materiał z którego wykonane jest skrzydło jest dwu strony (w przeciwieństwie np. do lustra)

System podwójny z kolei pozwala na zastosowanie dwóch różnych wypełnień po obu stronach drzwi. Ta różnorodność pozwala na większe możliwości aranżacyjne. W tej wersji drzwi mogą mieć szerokość nawet do 1,5 m. Uniwersalna barwa profilu anodowanego sprawia, że rozwiązanie to doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Na skrzydłach można stosować podziały, oraz montować klamki.

System Aero Bis
– Górna prowadnica montowana może być zarówno do sufitu jak i do ścian, w drzwiach podwieszanych nie uwzględniamy dolnych torów, lecz na życzenie klienta możemy je wykonać z jego uwzględnieniem.

Drzwi podwieszane dostępne tylko w systemie aluminiowym Aero Bis.