Biblioteczki

Niebanalne biblioteczki

Choć wskaźniki czytelnictwa są zadziwiająco konsekwentne w swoim trendzie zniżkowym, a galopująca cyfryzacja nieodwracalnie zmienia naszą codzienność, książka pozostaje przedmiotem wyjątkowym. Czytanie rozwija, uszlachetnia, stymuluje wyobraźnię, ale także określa charakter człowieka. Jak dobrze, że wśród nas wciąż nie brakuje chodzących przykładów na to, że czytam więc jestem.

Przekonaj się o pełni możliwości, które biblioteczki Komandor mają do zaoferowania nie tylko molom książkowym.

Niezależnie od spadających indeksów czytelnictwa, wielu z nas lubi otaczać się książkami. Ich kolekcja nadaje pomieszczeniu specyficznego sznytu będąc nietuzinkową dekoracją i wizytówką domowników. Ale czym byłby nawet najbardziej imponujący zbiór bez odpowiedniej ekspozycji? Warto o nią zadbać wybierając biblioteczkę Komandor robioną na zamówienie.

W naszej ofercie znajdą Państwo półki na książki w wersjach otwartych i zamkniętych (z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi standardowo) wykonane z płyty lub forniru. By móc precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby Państwa wnętrz, oferujemy biblioteczki wykonywane na zamówienie pod indywidualne preferencje Klienta. Takie podejście sprawia, że każda biblioteczka Komandor świetnie wpasuje się w daną przestrzeń gwarantując doskonałą ergonomię i niebanalną stylistykę. O tę ostatnią zadba szeroki wybór kolorów oraz płyty idealnie oddających strukturę drewna (żłobienie, barwa, słoje).

Polecamy również zapoznanie się z możliwościami przeszkleń jakie daje nam marka Colorimo, która nadaje naszym meblom charakteru już od wielu lat! W 2019 roku do asortymentu przeszkleń doszły nowe kolory które wpasowują się w najnowsze trendy!