Comfort Touch

Touch to Open – wystarczy nacisnąć, aby front meblowy odchylił się od bocznej ścianki zabudowy.

System Comfort Touch pełni dwie podstawowe funkcje:

1.Pierwszą jest mechanizm “soft closing” co oznacza że skrzydło naszych drzwi przesuwnych łagodnie domknie się do bocznej ścianki zabudowy meblowej.

2.Pierwszego na świecie rozwiązania “Touch to open” czyli “Naciśnij i otwórz” umożliwiającego otwieranie drzwi przesuwnych przez naciśnięcie ich krawędzi bocznej.

Z pewnością system nadaje funkcjonalności, ale to nie jedyna zaleta tego rozwiązania!

Dzięki systemowi Comfort Touch możemy zrezygnować z dodatkowych uchwytów, co sprawia że nasi klienci mogą sobie pozwolić na estetyczne i minimalistyczne aranżacje.

Znasz zapewne reklamy samochodów osobowych, w których żeby otworzyć bagażnik wystarczy podłożyć stopę pod samochód, żeby klapa otworzyła się sama, a teraz wyobraź sobie, że pewnego pięknego poranka stoisz z kawą w jednej dłoni, a w drugiej trzymasz telefon i prowadzisz ważną rozmowę lub czytasz w gazecie ciekawy artykuł, a w międzyczasie chciałbyś zerknąć do szafy i pomyśleć w co się dzisiaj ubrać… Jak odnaleźć się w takiej sytuacji ?

Z pomocą przychodzi właśnie nasz system Comfort Touch! Kopnij, szturchnij – łokciem lub kolanem, a drzwi odsuną się same ! W instrukcji obsługi przecież nie podają że musimy korzystać jedynie z dłoni.

Wyobrażasz sobie tą funkcjonalność? Wyjątkowa prawda?

System Comfort Touch staje się już klasyką na rynku meblarskim, uważaj żeby nie zostać w tyle!