Dlaczego komandor?

Dlaczego KOMANDOR?

Komandor jest wiodącym producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu. Długoletni staż oraz doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata, pozwoliły nam wypracować markę, która w jasny i niezachwiany sposób wyróżnia się zarówno na polskim jak i światowym rynku.

W Polsce, spośród firm w swojej branży, posiadamy największą sieć autoryzowanych punktów, w których klient może skorzystać z fachowej i kompetentnej pomocy.

Komputerowy projekt oraz porady naszych projektantów są bezpłatne a wizytę można zamówić przez Internet wypełniając odpowiedni formularz.

LIDER NA RYNKU
Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie marki, produktu i systemu pracy godnych lidera.

WYGODA
Każda nasza zabudowa jest prosta w użytkowaniu i łatwa do utrzymania w czystości. Pełna swoboda w wyborze liczby oraz szerokości skrzydeł drzwi a także ilości i rodzajów półek oraz szuflad, pozwala stworzyć rozwiązanie dla Ciebie najwygodniejsze.

FUNKCJONALNOŚĆ
Zastosowanie drzwi przesuwanych, uchylnych czy składanych oszczędza miejsce przed szafą pozwalając uczynić ją głębszą i pojemniejszą. W zabudowie możesz umieścić wszystko: ubrania, pościel, żelazko i odkurzacz, walizkę i plecak, książki i czasopisma. Do wszystkiego masz bardzo łatwy dostęp. Możesz zabudować w dowolny sposób każdą, nawet najmniejszą przestrzeń.

BEZPIECZEŃSTWO
Elementy wnętrza są trwale mocowane do ściany i stabilne. Drzwi przesuwne wyposażone są w opatentowane mechanizmy zapewniające cichą oraz lekką jazdę i zabezpieczające jednocześnie przed wypadnięciem z toru. Wszystkie lustra i szkła są podklejane folią zabezpieczającą przed odpryskiwaniem szkła i zwiększającą odporność na stłuczenia.

TRENDY
W sposób ciągły analizujemy rynek meblarski, uczestniczymy w targach i pokazach związanych z branżą meblarską, aby proponowane przez nas rozwiązania i materiały wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie światowym.

ELEGANCJA
Staranny dobór proporcji, kolorów i materiałów sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi czy składanymi wyglądają niezwykle harmonijnie i naturalnie, a jednocześnie nowocześnie i elegancko w każdym pomieszczeniu.

SZEROKA GAMA BARW I WYPEŁNIEŃ
Bogata paleta kolorów obramowań drzwi, kilkadziesiąt kolorów płyty laminowanej w ciągłej ofercie o ciekawej i oryginalnej strukturze oraz wypełnienia specjalne np. rattanowe, lustra, szyba mleczna, kolorowe lakierowane szkła (lacobel), szkła pokryte grafiką czy tez fornir i okleiny naturalne modyfikowane, pozwalają dobrać najlepsze i najbardziej oryginalne rozwiązania pasujące do każdego pomieszczenia.

KSZTAŁTY
Nasze zabudowy mogą mieć dowolne proporcje: od wąskich i wysokich po niskie i szerokie. Różnorodność kształtów profili obramowań drzwi, pozwala zaspokoić wymagania każdego i stworzyć niepowtarzalne oraz oryginalne wzory mebli.

AUTORSKI PROGRAM DO PROJEKTOWANIA SZAF
Na każdej autoryzowanej ekspozycji można wykonać wspólnie z naszym pracownikiem wstępny projekt komputerowy zabudowy w 3d przy wykorzystaniu programu DESIGNER. Przed dokonaniem zakupu można zwizualizować, rozplanować i wycenić planowaną zabudowę.

ZAUFANI PARTNERZY HANDLOWI
Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, które tak jak my, wyznają filozofię, że klient i jego potrzeby są najważniejsze, a naszym celem jest zaspakajanie tych potrzeb poprzez produkt i usługę najwyższej jakości. 

NAJLEPSZE NA RYNKU MATERIAŁY
Stosujemy najnowocześniejsze materiały: wysokoudarowe, samosmarujące polimery na mechanizmy jezdne, głęboko cynkowaną stal na profile, wytrzymałe aluminium, bezpieczne lustra oraz najlepsze płyty laminowane.

GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI PRODUKTU
Elementy systemów jezdnych jak wózki i prowadniki, sygnujemy logo i nazwą Komandor oraz numerem patentu. Zamontowane meble znakujemy metalowym emblematem z logo firmy umieszczanym na górnym torze. Do każdej zakupionej zabudowy klient otrzymuje kartę gwarancyjną, kartę montażu oraz fakturę.

PRODUKT POLSKI
Wszystkie systemy zostały zaprojektowane i są produkowane w zakładzie produkcyjnym w Radomiu. Używamy tylko najlepszych surowców, które gwarantują wykonanie produktów solidnych, trwałych i najlepszej jakości.

SWOBODNY WYBÓR
Oferta systemów, surowców i produktów jest bardzo szeroka. Każdy klient znajdzie materiał oraz kolor, który najbardziej mu odpowiada i będzie pasował do wnętrza, które planuje urządzić.

GWARANCJA CENY
Dzięki autorskiemu programowi DESIGNER do projektowania zabudów, wyceny mebli są dokładne i przejrzyste. Na każdym etapie projektowania klient dokonując zmian w zabudowie otrzymuje jednocześnie skorygowaną cenę końcową. 

PRODUKT NA WYMIAR
Każdy produkt jest dokładnie dopasowany do miejsca, w którym ma być zamontowany. Bardzo dokładnie aranżujemy przestrzeń, aby była funkcjonalna, praktyczna i jednocześnie odpowiadała klimatowi wnętrza.

PROFESJONALNA OBSŁUGA
Zaplanowanie aranżacji przestrzeni oraz zaprojektowanie wnętrza mebla to trudny proces. Dlatego zarówno pracownicy na ekspozycjach, jak i projektanci służą fachową pomocą na każdym etapie planowania zakupu. Dużą wygodą i ułatwieniem jest możliwość wykonania projektu zabudowy oraz wybór odpowiednich materiałów bezpośrednio w domu, podczas bezpłatnej wizyty projektanta.

TRANSPORT I MONTAŻ
Produkty dostarczamy bezpośrednio do domu Klienta w ustalony terminie a montaż wykonywany jest przez licencjonowane grupy montażowe, które dokładają wszelkiej staranności, aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami ustalonymi w Koncernie.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
Elementy Komandor objęte są okresem gwarancyjnym, w ramach którego naprawy i wymiany dokonywane są bezpłatnie w zakresie udzielonej gwarancji. Po upływie terminu gwarancyjnego produkty objęte są serwisem pogwarancyjnym realizowanym na zgłoszenie klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *