Drzwi heliodor

System Heliodor

Drzwi Heliodor to jeden z najnowszych pomysłów inżynierów marki Komandor. Ich unikalna konstrukcja bez ramek daje nieskrępowane możliwości aranżacji, a system domykania drzwi Comfort Touch zapewnia użytkownikom komfort z najwyższej półki.

 

Heliodor łączy w sobie to, co w meblach Komandor najlepsze – pierwszorzędną funkcjonalność z wysmakowanym designem dostępnym na wyciągnięcie ręki. Brak uchwytów i widocznych ramek sprawia, że szafy Komandor będą się doskonale prezentować w każdym pomieszczeniu, a nie wymagający zasilania energią elektryczną system otwierania i domykania drzwi Comfort Touch zapewnia wygodę użytkowania w klasowym wydaniu.

 

Parametry
Komandor to meble najwyższej próby robione na zamówienie. Takie są też szafy wykorzystujące system Heliodor. Przygotujemy je dla naszych Klientów w dowolnych wymiarach dostosowanych do potrzeb i możliwości Państwa pomieszczeń.

 

Drzwi są ograniczone następującymi wymiarami:

– maksymalna wysokość drzwi: 2750 mm;
– maksymalna szerokość drzwi: 1300 mm;
– wypełnienia: 4 mm (szkło), 10 mm (płyta).

 

Comfort Touch – komfort w każdym dotyku

Comfort Touch to innowacja w przemyśle meblarskim. Zaprojektowane i opatentowane przez Komandora rozwiązanie pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie drzwi szafy. Wystarczy dotyk ręki, a drzwi uchylą się zwalniając przestrzeń na dłoń, którą następnie można otworzyć front. Comfort Touch jest kompatybilny z systemem bezramowym Heliodor oraz innymi rozwiązaniami Komandora wykorzystującymi ramki aluminiowe.