Drzwi narożne

Meble robione na indywidualne zamówienie to pełna paleta rozwiązań, które doskonale odpowiadają na spersonalizowane potrzeby Klienta. Nie mogło wśród nich zabraknąć także drzwi narożnych, które Komandor oferuje Państwu w trzech wersjach. W naszej ofercie kupujący mogą wybierać wśród profili narożnych do drzwi przesuwnych zewnętrznie i wewnętrznie oraz profili narożny drzwi podwieszanych. Wykonane są w systemie aluminiowym Lazuryt profile są dostępne w dwóch kolorach: anody szampańskiej lub naturalnej.

System drzwi przesuwnych wewnętrznie instalowany jest w szafach i garderobach narożnych. Konstrukcja opiera się na montowanej do profilu magnetycznej listwie, która łączy ze sobą drzwi nadając im estetyczny wygląd. W tej wersji zabudowa może być montowana na kilka sposobów, bez konieczności instalowania kolejnych ścianek, dzięki czemu zyskujemy więcej miejsca we wnętrzu szafy.

System drzwi przesuwnych zewnętrznie to rozwiązanie stworzone z myślą o przestronnych pomieszczeniach i dużych metrażach. Dzięki nim możemy wydzielić daną powierzchnię salonu lub sypialni aranżując w niej garderobę lub gabinet.

System narożny podwieszany to funkcjonalny i przede wszystkim przyjemny dla oka sposób instalowania drzwi przesuwnych. Nie korzysta on z dolnej prowadnicy zamontowanej na podłodze, dzięki czemu zyskuje na estetyce. Rozwiązanie jest dostępne w kolorze anody naturalnej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy bezpośrednio w domu doradzą Państwu, który z systemów drzwi narożnych będzie najlepszy dla danego pomieszczenia.