Drzwi narożne

Drzwi narożne występują u nas w trzech wersjach. W naszej ofercie klienci mogą wybierać wśród profili narożnych do drzwi przesuwnych zewnętrznie i wewnętrznie oraz profili narożny drzwi podwieszanych. Wykonane są w systemie aluminiowym Lazuryt profile są dostępne w dwóch kolorach: anody szampańskiej lub naturalnej.

System drzwi przesuwnych wewnętrznie instalowany jest w szafach i garderobach narożnych. Konstrukcja opiera się na montowanej do profilu magnetycznej listwie, która łączy ze sobą drzwi nadając im estetyczny wygląd. W tej wersji zabudowa może być montowana na kilka sposobów, bez konieczności instalowania kolejnych ścianek, dzięki czemu zyskujemy sporo miejsca w szafie.

System drzwi przesuwnych zewnętrznie to rozwiązanie stworzone z myślą o pomieszczeniach sporych rozmiarów i dużych metrażach. Dzięki nim możemy wydzielić daną powierzchnię salonu lub sypialni aranżując w niej garderobę lub gabinet.

System narożny podwieszany to funkcjonalny i przede wszystkim przyjemny dla oka sposób instalowania drzwi przesuwnych. Nie korzysta on z dolnej prowadnicy zamontowanej na podłodze, dzięki czemu zyskuje na estetyce. Rozwiązanie jest dostępne w kolorze anody naturalnej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy bezpośrednio w domu doradzą Państwu, który z systemów drzwi narożnych będzie najlepszy dla danego pomieszczenia.