Garderoba

Przestronna garderoba

Zaaranżowana w formie odrębnego pomieszczenia garderoba to marzenie wielu osób, nie tylko tych będących za pan brat z trendami mody. Takie rozwiązanie, znane do tej pory głównie z programów telewizyjnych, jest dziś w zasięgu ręki, do której, wraz z garderobą, trafi także niebywały komfort w doborze i przechowywaniu ubrań.

Nasze doświadczenie uczy, że garderobę można zaadaptować w pomieszczeniach różnych typów i gabarytów. Idealnie w tej roli sprawdzą się garderoby Komandor przygotowywane na indywidualne zamówienie Klienta. Specjalność naszego zakładu – zabudowa na wymiar – sprawia, że Państwa dom już wkrótce może wzbogacić się o garderobę z prawdziwego zdarzenia. Dzięki elastyczności oferowanej przez meble robione na zamówienie, z powodzeniem wkomponujesz swoją garderobę w oddzielny pokój, zabudowaną wnękę, antresolę czy poddasze.

Garderoby Komandor oferują ogrom możliwości aranżacyjnych zapewniając przepastny asortyment szuflad, drążków, półek, uchwytów, kontenerów na bieliznę, pantografów oraz uchwytów, które zapewnią każdej garderobie funkcjonalną estetykę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kompozycjami i przekonania się, że garderoby Komandor to rozwiązanie szyte na miarę Państwa oczekiwań.