Garderoby

Przestronna garderoba

Zaaranżowana w formie odrębnego pomieszczenia garderoba to marzenie wielu osób, nie tylko tych będących za pan brat z trendami mody. Takie rozwiązanie, znane do tej pory głównie z programów telewizyjnych, jest dziś w zasięgu ręki, do której, wraz z garderobą, trafi także niebywały komfort w doborze i przechowywaniu ubrań.

Nasze doświadczenie uczy, że garderobę można zaadaptować w pomieszczeniach różnych typów i gabarytów. Idealnie w tej roli sprawdzą się garderoby Komandor przygotowywane na indywidualne zamówienie Klienta. Specjalność naszego zakładu – zabudowa na wymiar – sprawia, że Państwa dom już wkrótce może wzbogacić się o garderobę z prawdziwego zdarzenia. Dzięki elastyczności oferowanej przez meble robione na zamówienie, z powodzeniem wkomponujesz swoją garderobę w oddzielny pokój, zabudowaną wnękę, antresolę czy poddasze.

Jakie są możliwości i co oferuje garderoba?

Garderoby Komandor oferują ogrom możliwości aranżacyjnych zapewniając przepastny asortyment szuflad, drążków, półek, uchwytów, kontenerów na bieliznę, pantografów oraz uchwytów, które zapewnią każdej garderobie funkcjonalną estetykę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kompozycjami i przekonania się, że garderoby Komandor to rozwiązanie szyte na miarę Państwa oczekiwań.

Poniżej przestawiamy przykładowe rozplanowanie garderoby, polecamy również zapoznanie się z dostępnymi akcesoriami które nadają naszym meblom funkcjonalności.

W Garderobach wyróżniamy też 2 systemy z których mogą się składać.

1. System kolumnowy

2. System rurowy

Oraz proponujemy możliwość montażu szklanych ścianek działowych.

Polecamy również aranżacje otwartej garderoby w sypialni.

Ile kosztuje garderoba Komandor?

Każdy mebel Komandor to indywidualny projekt przygotowywany z myślą o specyficznych potrzebach Klienta.

Takie podejście do tworzenia mebli sprawia, że cenę każdego z nich jest stanowi wiele zmiennych takich jak np. rodzaj wypełnienia, zastosowany system, dodatkowe akcesoria.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, umów się na bezpłatny pomiar i dowiedz
się, jakie mogą być koszty Twojego zamówienia. Zawsze służymy radą i pomocą w określeniu najpotrzebniejszych funkcji mebla, oraz aranżacji samego wnętrza.

 

Na cenę mebli mają wpływ m.in.:

– gabaryty zabudowy;

– materiał wypełnienia drzwi szafy (lustro, szkło kolorowe, płyta, szkło);

– wybrany system i materiał, z którego został on wykonany (aluminium, stal);

– użyte w drzwiach wypełnienia (płyta, lustro, szkło kolorowe lub dekoracyjne, szkło dekoracyjne, okleiny naturalne, Proform);

– potencjalne trudności w montażu.

 

W naszej filozofii meble są tworzone po to, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klienta.