Klasyka gatunku

Klasyka gatunku – przeszklone witryny! Od jakiegoś czasu odnotowaliśmy wzrost zainteresowania przeszklonymi witrynami, czyżby znów wracały do łask? Co sprawia, że witryny wracają w wielkim stylu?

Kolejną pozycję na liście “KLASYKA GATUNKU” na naszym blogu postanowiliśmy poświęcić frontom meblowym wykonywanym ze szkła marki Colorimo, która od lat wykorzystywana jest w produkcji mebli na wymiar KOMANDOR.

Dlaczego zabudowy Komandor z akcesoriami Hettich są tak wyjątkowe? Główną zaletą systemów szuflad jest możliwość rezygnacji z uchwytów, dzięki systemowi “Push to open – Silent”

Klasyka gatunku z systemem drzwi uchylnych OPAL wyróżniony nagrodą główną w konkursie Magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portalu dobrzemieszkaj.pl – Dobry Design 2019 kategorii “Nagroda Konsumenta”!

Klasyczne rozwiązanie wykorzystywane przez nas w drzwiach przesuwnych. Aluminiowe profile Sahara – subtelne, minimalistyczne i cienkie ramki.

System za swoją bazę wykorzystuje wąski, nowoczesny profil o smukłej linii. Idealnie nadaje się jako element konstrukcyjny nowoczesnych i designerskich  konstrukcji regałowych do salonu, przedpokoju, garderoby oraz kuchni. Zobacz ile przestrzeni możesz zaoszczędzić i jakie to proste dzięki systemowi Orto!

Touch to Open – wystarczy nacisnąć, aby front meblowy odchylił się od bocznej ścianki zabudowy. System Comfort Touch pełni dwie podstawowe funkcje – zobacz jakie!