Komody

Funkcjonalne komody

Komody Komandor łączą w sobie kunszt wykonania i dopracowany w szczegółach warsztat, który pozwala im osiągnąć maestrię funkcjonalności i estetyki. Nie bez kozery to właśnie one regularnie zdobywają najbardziej prestiżowe statuetki przemysłu meblarskiego za drugoplanową rolę meblową. Komoda może stać się prawdziwą gwiazdą w Państwa domu. I to nie tylko na czerwonym dywanie.

Wśród wykonywanych przez nas mebli na wymiar ważne miejsce zajmuje szeroki asortyment komód, które mogą stanowić idealne uzupełnienie zestawu meblowego w Państwa salonie, przedpokoju lub sypialni. Oferowane naszym Klientom komody na wymiar wykonane są z płyt o grubości 28 mm dostępnych w ponad 90 kolorach. Wygląd komody dodatkowo mogą urozmaicić uchwyty, nóżki i prowadnice szuflad.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy komody Komandor robione na indywidualne zamówienie Klienta. To Państwo zdecydują, czy komoda będzie składać się wyłącznie z szuflad czy otwieranych lub przesuwnych drzwiczek. Tak spersonalizowane komody pozwolą na swobodne przechowywanie wszystkich niezbędnych przedmiotów oraz subtelnie wkomponują się w resztę wnętrza tworząc harmonijną całość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym spektrum możliwości, które dają domownikom komody Komandor poprzez kontakt z naszymi projektantami i rozważenia projektu indywidualnego.

Co możemy zyskać?

Wykorzystując możliwości jakie daje marka Komandor w przypadku Komód możemy rozwiązać nasze problemy z dopasowaniem odpowiedniej komody w naszych pomieszczeniach. Nasi klienci głównie wykorzystują komody w pomieszczeniach takich jak przedpokój. Większość mebli tego typu, które możemy spotkać w supermarketach oraz sklepach meblowych które tworzą gotowe meble czasami w ogóle nie spasują do naszego pomieszczenia, tym bardziej gdy jest ono otwarte na pozostałe części domu.

Nie raz spotykamy się że gotowe meble mają określoną gamę kolorystyczną w jakich występują…My na szczęście nie mamy z tym problemu, ponieważ jesteśmy w stanie wybrać sobie materiał z bogatej gamy kolorystycznej którą oferuje Komandor.

Dodatkowo wielu osobom w przypadku komody w przedpokoju marzą się półki na buty, które będą specjalnie przystosowane. Nasze akcesoria również dają takie możliwości.

W komodach możemy zastosować między innymi  Stojak na buty (prawidła), wysuwane półki na buty (które ustawione są pod kątem), różnego rodzaju kosze wysuwne na bieliznę lub ręczniki. Zdarza się nawet że nasi klienci życzą sobie szuflady z sejfem którą również mamy w ofercie.