ŁÓŻKA

Wygodne Łóżka

Łóżko to niekwestionowanie najważniejszy mebel w każdym domu. To od niego często
rozpoczynamy meblowanie naszego wnętrza. Łóżko to świątynia prywatności, sezam intymności, ostoja spokoju w naszej zagonionej codzienności. Nic dziwnego, że mebel o tak niecodziennej funkcjonalności musi także posiadać ponadprzeciętne parametry, które najłatwiej uzyskać decydując się na łóżko robione na zamówienie.

W Salonach Komandor posiadamy szeroki wybór łóżek, wśród których znajdą Państwo meble w różnych konfiguracjach, dostępne w ponad 90 kolorach.

Łóżka Komandor są wyposażone w zagłówki wykonane z różnych materiałów:

  • skóry ekologicznej,
  • płyty,
  • lacobelu czy szkła zdobionego grafiką.
Łóżka w różnej stylistyce

W naszej ofercie posiadamy łóżka jedno- i dwuosobowe reprezentujące różne stylistyki. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań znajdą tu szeroką gamę klasycznych wzorów o zaokrąglonych krawędziach, a fani najnowszych trendów z pewnością zwrócą uwagę na puszczające zawadiacko w ich stronę oko łóżka o stylistyce modernistycznej i nieco awangardowym sznycie. Dzięki temu zróżnicowaniu każdy Klient znajdzie wśród łóżek Komandor meble odpowiadające jego charakterowi.

Do wybranego modelu mogą Państwo dobrać funkcjonalne nóżki, materace oraz stoliki i szafki nocne. Dzięki łóżkom robionym na zamówienie i dodatkom z naszej oferty Państwa sypialnia zyska nietuzinkowe oblicze, pełne stylu komfortu, o których nie śniło się filozofom.