Meble łazienkowe

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w mieszkaniu – dobrze urządzona sprzyja relaksowi. Nasze meble łazienkowe zapewniają komfort użytkowania łazienki uwzględniając indywidualne potrzeby. Z naszą pomocą stworzycie Państwo łazienkę, w której będziecie mogli odpocząć od zgiełku dnia. Polecamy meble łazienkowe, które idealnie wkomponują się w stylistykę pomieszczenia. W naszch salonach meblowych odnajdą Państwo przepiękne kolekcje, które sprawią, iż łazienka stanie się klimatyczną i w pełni komfortową przestrzenią.

Ważnym aspektem przy projektowaniu mebli jest dobrze wykonany pomiar pomieszczenia, dlatego zawsze prosimy o umawianie pomiarów dopiero po zakończeniu prac wykończeniowych, kiedy całe pomieszczenie jest już gotowe. To samo tyczy się pomieszczeń kuchennych, czasami różnice mogą się pojawić w przypadku, gdy klient po dokonaniu przez nas pomiarów zdecyduje się jeszcze na jakieś przeróbki i nie poinformuje o tym naszych projektantów, tak więc najważniejsza dla nas jest współpraca.

Przy projekcie możemy wybrać każdy rodzaj/typ materiału z którymi pracujemy i które dostępne są do podglądu zarówno w naszych salonach jak i na stronie internetowej:

  • Wypełnienia
  • Akcesoria
  • Systemy zabudowy