Poddasze

Wyjątkowe poddasze

Poddasze to zupełnie wyjątkowe miejsce w każdym domu. Skosy nadają mu unikatowego charakteru, który można wykorzystać na wiele sposobów. Pomieszczenia tego typu idealnie sprawdzają się jako owiane mgłą tajemnicy i magii pokoje dziecięcych zabaw, klimatyczne sypialnie, pobudzające kreatywność gabinety czy eleganckie garderoby.

Skośne płaszczyzny dachu, a więc to, co jest wyróżnikiem pomieszczeń na poddaszu, jest też ich największym wyzwaniem. Niestandardową bryłę pomieszczenia trudno bowiem umeblować konfekcyjnym wyposażeniem. W tej sytuacji z pomocą przychodzą meble robione na zamówienie precyzyjnie odpowiadające na potrzeby Klientów. Dokładnie takie są meble Komandor.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania dedykowane niestandardowym przestrzeniom, jak poddasza czy wnęki pod schodami. Oferujemy Państwu specjalne systemy, które pozwolą efektywnie wykorzystać trudne do zagospodarowania powierzchnie. Mowa tutaj np. o szafach z przesuwnymi drzwiami pod skosem. Tego typu meble sprawią, że każdy centymetr sześcienny będzie optymalnie wykorzystany.

Na poddaszach idealnie sprawdzą się garderoby zarówno klasyczne (wykonane z płyt), jak i te zbudowane w systemie rurowym i kolumnowym. Ich elastyczność gwarantują uniwersalne elementy nośne, które można dobierać i stosować w niemal dowolny sposób.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem w wykorzystaniu powierzchni poddasza i bezpośrednio w domu Klienta zaprezentują pełne możliwości oferty mebli Komandor.