Przedpokój

Dobrze urządzony przedpokój

Przedpokój pełni niewdzięczną rolę łącznika pomiędzy innymi pomieszczeniami. Jego charakterystyka sprawia, że niektórzy z nas traktują przedpokój drugoplanowo, jako przestrzeń o niepełnej funkcjonalności. Faktem jest, że wąskie korytarze dają ograniczone możliwości. Nie oznacza to jednak, że nie można wykorzystać tych przestrzeni w sposób ergonomiczny i jednocześnie przyjemny dla oka. By ten cel osiągnąć, należy jednak uzbroić swój przedpokój w odpowiednie umeblowanie. Jednymi z najbardziej rekomendowanych rozwiązań są robione na indywidualne zamówienia Klienta meble Komandor.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szafy z drzwiami przesuwnymi, które idealnie wkomponują się w wąskie metraże, którymi często cechują się hole. Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić przestrzeń, którą będą mogli Państwo przeznaczyć na składowanie dodatkowych ubrań, obuwia i innych przedmiotów.

Substytutem dla drzwi przesuwnych są drzwi łamane i łamano-przesuwne dostępne w ofercie marki Komandor. Te niezawodne rozwiązania dają nieskrępowany dostęp do zasobów szafy z zachowaniem wartości estetycznych miejsca, w którym zostały zainstalowane.

Większe pomieszczenia oferują opcję zamontowania szafy o dużych gabarytach i dowolnie wybranym układzie, np. takim, który można podzielić na dwie części: garderobianą i gospodarczą. Ale wyposażenie przedpokoju to przecież nie tylko szafy. Świetnie w uzupełnieniu jego asortymentu sprawdzą się komody i moduły kolumnowe, które również znajdą Państwo w ofercie mebli Komandor.

Niezależnie od tego, w które rozwiązanie zdecydują się Państwo ubrać swój przedpokój, jesteśmy pewni, że szeroki wybór kolorów, tekstur i dodatków w ofercie marki Komandor zagwarantuje spójność z resztą wystroju przedpokoju.