Salon

Stylowy salon

Dla wielu z nas salon to najważniejsze pomieszczenie w domu. Miejsce spotkań ze znajomymi, pielęgnowania ogniska rodzinnego czy odpoczynku po wymagającym dniu pracy. Niezależnie od tego, jaką rolę pełni on w Państwa domu, salon wymaga wyjątkowej, dopracowanej w detalach aranżacji, którą gwarantuje jakość robionych na indywidualne zamówienia mebli Komandor.

Powierzchnia salonu to pole do popisu dla dobrego gustu, wyobraźni przestrzennej i szóstego zmysłu stylu, którym mogą się pochwalić jedynie wybrani. W jego – zazwyczaj dość pokaźny – metraż z łatwością można wkomponować różne rozwiązania meblowe. W zależności od indywidualnych upodobań, do salonu można wstawić komody, szafę, szafkę RTV, stolik kawowy, fotele czy witryny. Dzięki szerokiej palecie frontów, kolorów i wzorów dostępnych w ofercie mebli Komandor, z łatwością skomponują Państwo spójny i stylowy zestaw tworząc wystrój wymarzonego salonu.

Ale duży pokój to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność. Tę zapewnią szafy, regały i komody, które z powodzeniem pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty i pomogą im się godnie prezentować. Świetnie w tej roli sprawdzą się regały w systemie kolumnowym. Mogą one pełnić rolę przepierzenia dwóch pokojów lub funkcjonować jako ścianka w ramach jednego pomieszczenia. Taki efekt uzyskuje się dzięki montowanym do sufitu elementom nośnym, w które mogą wcielić się tak półki z płyty, jak i ze szkła.

Innym pomysłem świetnie sprawdzającym się w salonach o dużej powierzchni są podwieszane drzwi przesuwne, które pozwolą na wydzielenie jego części. Takie rozwiązanie zdubluje funkcjonalność tego pomieszczenia. Naszym Klientom dajemy możliwość zaprojektowania i wykonania dwóch odmiennych wypełnień drzwi, które świetnie wpasują się w odrębne stylistyki pomieszczeń, które oddzielają.

Alternatywą dla drzwi podwieszanych są drzwi przejściowe z widocznym dolnym torem na podłodze. Naszym Klientom rekomendujemy drzwi wykonane w jednym z systemów aluminiowych. Tego typu drzwi mogą być takie same z obu stron lub dwustronne.

Ale przecież to tylko słowa! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą mebli Komandor dla salonu. Najlepiej zrobić to kontaktując się z naszym przedstawicielem, który zaprezentuje Państwu pełną ofertę, dokona pomiarów i zarekomenduje konkretne rozwiązania.