Stoliki

W ofercie stolików posiadamy zarówno opcję stolików nocnych oraz kawowych.

Stoliki i szafki nocne

W designie wnętrz liczy się każdy najdrobniejszy szczegół. Tutaj nawet subtelny detal może być równorzędnie istotny co pokaźny mebel czy ważny element wykończenia pokoju. Pamiętając, że diabeł tkwi w szczegółach, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie mogli Państwo znaleźć meble, które swoją gracją odmienią oblicze każdego pomieszczenia. Jednymi z nich są stoliki i szafki nocne – wyśnione uzupełnieniesypialni.

Stoliki i szafki nocne Komandor to niestrudzeni towarzysze łóżka. Wykonujemy je na zamówienie naszych Klientów zgodnie z ich preferencjami. Do Państwa dyspozycji
oddajemy szeroką paletę różnokolorowych płyt i szkieł, z których tworzymy nasze meble. Ich uzupełnieniem są różnego rodzaju dodatki (uchwyty i nóżki), które sprawią, że nowy mebel w Państwa sypialni idealnie wkomponuje się w otoczenie. Ale oryginalna estetyka to nie jedyny as atutowy w talii stolików i szafek nocnych Komandor. Każdy z
nich jest również świetnym przykładem funkcjonalności i ergonomii. Współbrzmienie tych trzech cech sprawia, że stolik i szafka nocne robione na zamówienie pod batutą Komandor spiszą się koncertowo w Państwa sypialni.

Nowoczesne stoliki kawowe

Ubóstwiany przez wielu rytuał picia kawy, bez którego duża część z nas nie wyobraża
sobie poranka, jest synonimem wolności. Kiedy jej doświadczamy, delektujemy się nie tylko smakiem ulubionego wywaru, ale także otoczeniem, w którym celebrujemy wolną chwilę z filiżanką kawy lub herbaty. Istotnym elementem jego wyposażenia są stoliki kawowe – centralne punkty życia towarzyskiego w każdym domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne stoliki kawowe nawiązujące swoim projektami do klasycznych brył. Proste kształty stolików kawowych robionych na zamówienie idą w parze z nienaganną elegancją i wysublimowanym designem, o których mogą się Państwo przekonać odwiedzając nasze ekspozycje. Wśród nich znajdują się m.in.: stoliki z tradycyjnie umocowanymi blatami, stoliki z dodatkową półką pod blatem, stoliki w kształcie litery “C” oraz stoliki ze szklanym blatem.

Różnorodność mebli na zamówienie dostępnych w naszych salonach wprawia w zachwyt
nawet najbardziej wybredne gusta. Dość powiedzieć, że wśród oferowanych stolików do kawy nasi Klienci mogą wybierać spośród ponad 90 kolorów płyt i dodatków, które z powodzeniem pozwolą skomponować wymarzony stolik do kawy epatujący funkcjonalnością i współczesnym designem. Oprócz przepastnego asortymentu mebli na zamówienie służymy także wiedzą naszych doradców zebraną w czasie ćwierćwiecza istnienia firmy, którzy z przyjemnością i znawstwem ułatwią dokonanie wyboru najlepszego z możliwych.