System orto

System Orto z nagrodą Diament Meblarstwa 2018
Orto to z pewnością klasyka gatunku w swojej dziedzinie!

System kolumnowy Orto został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018″ otrzymując największą ilość głosów ekspertów w kategorii “strefa przechowywania – klasa premium”. Nagroda ta uznaje wywnętrz.

Najnowsza propozycja stworzona w zgodzie ze światowymi trendami wzornictwa.

System za swoją bazę wykorzystuje wąski, nowoczesny profil o smukłej linii, który nadaje zabudowie lekkości i strzelistości. Idealnie nadaje się jako element konstrukcyjny nowoczesnych i designerskich ażurowych konstrukcji regałowych do salonu, przedpokoju, garderoby oraz kuchni.

Dzięki ogromnemu i wieloletniemu doświadczeniu naszych wykwalifikowanych montażystów i solidności konstrukcji możemy zapewnić że nasze systemy kolumnowe służyć będą przez bardzo długi czas.

Wysoką jakość i oryginalność naszego produktu, jego wyrafinowany design, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo. To dla nas bardzo cenne wyróżnienie, które potwierdza, że produkty Komandor są bardzo pozytywnie postrzegane nie tylko przez klientów, ale także przez ekspertów w branży meblowej i wyposażenia Dostępna kolorystyka: