Systemy aluminiowe opal

System profili Opal do drzwi uchylnych to jedna z najlepszych propozycji marki Komandor w kreowaniu funkcjonalnego i ciekawego designu szaf oraz systemów drzwi uchylnych w każdych wymiarach. Drzwi wykonane z zastosowaniem profilu Opal znajdą zastosowanie w wielu rodzajach zabudowy – szafach, garderobach, meblach kuchennych, komodach, szafkach rtv oraz innych meblach na wymiar, w których jako materiał na front wykorzystujemy szkło. Szeroka gama kształtów profilu Opal sprawia, że drzwi uchylne wykonane w tym systemie nadają się do każdego rodzaju i stylizacji pomieszczeń. Łagodny i elegancki kształt ramek oraz ich nowoczesne ubarwienie nadadzą wnętrzu wyrafinowanego i nietuzinkowego wyglądu. Meble z wykorzystaniem drzwi uchylnych w aluminiowych ramkach Opal będą ozdobą niejednej garderoby, witryny czy biblioteczki. Nasza propozycja połączenia systemu Opal ze szkłem to kolorowe szkła marki Colorimo – które od lat wykorzystujemy w naszych meblach, a próbniki dostępne do obejrzenia są w naszych salonach. Po za kolorowymi przeszkleniami w naszej ofercie znajdują się również szyby przezroczyste, półprzezroczyste oraz mleczne.

Maksymalne dozwolone wymiary frontów przy systemie Opal:

Wysokość drzwi:  do 2,50 m
Szerokość drzwi: do 0,60 m
Dostosowany do wypełnień: do 4mm

Właściwości: System OPAL umożliwia montaż w tym samym froncie różnych kolorów wypełnień ze szkła.

Nagroda Konsumenta 2019

Z wielką radością informujemy, że system drzwi uchylnych OPAL został wyróżniony i otrzymał nagrodę główną w konkursie Magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portalu dobrzemieszkaj.pl – Dobry Design 2019 kategorii “Nagroda Konsumenta“!

Do edycji konkursu na rok 2019 zgłoszonych zostało ponad 200 produktów w 12 kategoriach. Każdy zgłoszony produkt podlegał ocenie komisji, która brała między innymi pod uwagę jego design, walory wzornicze, jakość wykonania, innowacyjność, użyteczność i funkcjonalność. Nagrody dla produktów w poszczególnych kategoriach przyznawało jury złożone z 150 architektów i projektantów wnętrz. To oni, swoim fachowym okiem i podsiadaną wiedzą, zdecydowali kto został finalistą Konkursu.

Równolegle z pracami Jury, odbywało się także głosowanie wśród internautów, czyli konsumentów, którzy swoimi głosami decydowali jaki produkt najbardziej ich zainteresował i według ich opinii, zasługuje na wyróżnienie oraz Nagrodę Konsumenta.

Wszystkim, którzy w internetowym głosowaniu oddali swój głos na nasz system serdecznie dziękujemy i gratulujemy pozostałym zwycięzcom. Liczymy, że Opal będzie inspirował do tworzenia wyjątkowych aranżacji i mebli nie tylko w przestrzeni sypialni i garderoby, ale także pokoju dziennego, kuchni i jadalni. Ten werdykt jest dla nas bardzo ważny.