Colorimo – Fronty ze szkła

KOLEKCJE COLORIMO

Kolejną pozycję na liście “KLASYKA GATUNKU” na naszym blogu postanowiliśmy poświęcić frontom meblowym wykonywanym ze szkła marki Colorimo, która od lat wykorzystywana jest w produkcji mebli na wymiar KOMANDOR. Dostępność wzorów, kolorystyki i struktur przeszkleń daje wiele możliwości aranżacji wnętrza oraz dopasowania ich do potrzeb klientów. Wykorzystując szkła Colorimo w meblach nadajemy wnętrzu kolor przewodni, do którego łatwiej jest nam wybrać dekoracje oraz dodatki, co sprawia że nasze wnętrza stają się przytulniejsze i bardziej estetyczne.

PREZENTACJA

Poniżej prezentujemy klasyczne kolekcje szkieł lakierowanych ekologicznie, które z pewnością wpasują się w najnowsze trendy wyposażenia wnętrz na 2019 rok, a nawet na kilka kolejnych lat! Najważniejszym argumentem potwierdzającym tą tezę jest to, że marka na bieżąco aktualizuje swoje propozycje i wymienia asortyment idąc z duchem czasu. Mimo tego faktu szkła które są wycofywane są wykonane w najlepszej jakości, która naprawdę zachwyca długimi latami, a potwierdzają to opinie naszych klientów.

KOLEKCJA STANDARD

SZKŁO LAKIEROWANE O WYSOKIM POŁYSKU

dzięki któremu uzyskujemy głębie i efekt lustrzanego odbicia otoczenia, co daje wrażenie jego optycznego powiększenia.

KOLEKCJA SATI

SZKŁO LAKIEROWANE MATOWE

jego unikatowa gama kolorystyczna pozwala sprostać aktualnym trendom wzorniczym i umożliwia dowolną aranżację mebli i wnętrz, nadając im wyszukany, indywidualny charakter.

KOLEKCJA ORNAMENT

SZKŁO LAKIEROWANE Z TEKSTURĄ

to innowacyjny materiał łączący w sobie trwałość i solidność z łagodnym i ponadczasowym designem, który sprawa wrażenie miękkiej trójwymiarowej powierzchni.

KOLEKCJA HEXI

SZKŁO LAKIEROWANE TRÓJWYMIAROWE

w skład którego wchodzi kilka wzorów szkieł lakierowanych utrzymanych w jednej, ciepłej i eleganckiej tonacji kolorystycznej.

Przeznaczenie szkieł Colorimo

Przeszklenia Colorimo nadają się idealnie do każdego rodzaju pomieszczeń m.in. w kuchniach, łazienkach, zabudowach meblowych salonu, sypialni, a nawet przedpokoju.

Brak ograniczeń sprawia, że nasi klienci wykorzystywali szkła nawet do pokrycia ścian w holach, poczekalniach, oraz innych podobnych pomieszczeniach.

Poniżej prezentujemy również realizacje z wykorzystaniem szkieł Colorimo.

 

Kolory które udostępniamy na stronie mają jedynie charakter orientacyjny. Jedyną podstawą do składania zamówień na szkła Colorimo jest wzornik próbek szklanych, dostępnych do obejrzenia w naszych salonach:

Komandor Bielsko – ul.Szarotki 19

Komandor Tychy – ul.Barona 30

Wskazówki dotyczące dojazdu oraz dodatkowe informacje kontaktowe dostępne w zakładce KONTAKT